RT1206WRD07221KL
MFR.Part #
RT1206WRD07221KL
JLCPCB Part #
C4065846
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS