RC0603FR-0760R4P
MFR.Part #
RC0603FR-0760R4P
JLCPCB Part #
C6378272
Description
-55℃~+155℃ 100mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS