RC0603FR-074M3L
MFR.Part #
RC0603FR-074M3L
JLCPCB Part #
C482856
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.3MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS