SQP10AJB-0R27
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQP10AJB-0R27
JLCPCB Part #
C3411053
Package
Plugin,48x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 270mΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,48x9.5mm Through Hole Resistors ROHS