RC0603FR-0743K2P
MFR.Part #
RC0603FR-0743K2P
JLCPCB Part #
C6752145
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS