AR0805FR-0778K7L
MFR.Part #
AR0805FR-0778K7L
JLCPCB Part #
C4284965
Description
-55℃~+155℃ 125mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS