RV0805FR-0764K9L
MFR.Part #
RV0805FR-0764K9L
JLCPCB Part #
C6669018
Description
-55℃~+155℃ 125mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS