MFR-50FTE52-47K
MFR.Part #
MFR-50FTE52-47K
JLCPCB Part #
C1379500
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS