RC0603DR-0768K1L
MFR.Part #
RC0603DR-0768K1L
JLCPCB Part #
C4060231
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS