MFR-12FTF52-324R
MFR.Part #
MFR-12FTF52-324R
JLCPCB Part #
C1369446
Description
-55℃~+155℃ 167mW 324Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS