RT2512FKE0734K8L
MFR.Part #
RT2512FKE0734K8L
JLCPCB Part #
C2141894
Description
-55℃~+125℃ 200V 34.8kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS