RC0603DR-07511KL
MFR.Part #
RC0603DR-07511KL
JLCPCB Part #
C859059
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS