CFN-25JR-52-3K3
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFN-25JR-52-3K3
JLCPCB Part #
C19317187
Package
Plugin
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 3.3kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS