SQM10SJB-1R
MFR.Part #
SQM10SJB-1R
JLCPCB Part #
C1401061
Package
Plugin,P=7mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 1Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=7mm Through Hole Resistors ROHS