RT0603CRC078K45L
MFR.Part #
RT0603CRC078K45L
JLCPCB Part #
C2141549
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS