RC0603DR-073K65L
MFR.Part #
RC0603DR-073K65L
JLCPCB Part #
C859011
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS