RC0603DR-0739R2L
MFR.Part #
RC0603DR-0739R2L
JLCPCB Part #
C859003
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS