AC2010FK-7W590RL
MFR.Part #
AC2010FK-7W590RL
JLCPCB Part #
C20143287
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS