RC0603DR-07390RL
MFR.Part #
RC0603DR-07390RL
JLCPCB Part #
C858999
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390Ω 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS