AT0603DRE07243KL
MFR.Part #
AT0603DRE07243KL
JLCPCB Part #
C2111665
Description
-55℃~+155℃ 100mW 243kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS