RT1206CRC0778K7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206CRC0778K7L
JLCPCB Part #
C1698458
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS