RC0603DR-0725R5L
MFR.Part #
RC0603DR-0725R5L
JLCPCB Part #
C858937
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.5Ω 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS