RT1206CRB07215RL
MFR.Part #
RT1206CRB07215RL
JLCPCB Part #
C4247351
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS