AA2512FK-0715RL
MFR.Part #
AA2512FK-0715RL
JLCPCB Part #
C4265249
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS