RC0603DR-07191RL
MFR.Part #
RC0603DR-07191RL
JLCPCB Part #
C858877
Description
-55℃~+155℃ 100mW 191Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS