RC2010FK-0786K6L
MFR.Part #
RC2010FK-0786K6L
JLCPCB Part #
C877632
Description
-55℃~+155℃ 750mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS