RC0603DR-07137RL
MFR.Part #
RC0603DR-07137RL
JLCPCB Part #
C6378202
Description
-55℃~+155℃ 100mW 137Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS