RT0603BRB0764K9L
MFR.Part #
RT0603BRB0764K9L
JLCPCB Part #
C860476
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS