HHV-25FR-52-237K
MFR.Part #
HHV-25FR-52-237K
JLCPCB Part #
C1762953
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS