RC0402JR-7W220RL
MFR.Part #
RC0402JR-7W220RL
JLCPCB Part #
C20161603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS