RC0201DR-073K3L
MFR.Part #
RC0201DR-073K3L
JLCPCB Part #
C851731
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS