FMP300FTE73-3K32
MFR.Part #
FMP300FTE73-3K32
JLCPCB Part #
C3372477
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS