RC0402JR-7W10RL
MFR.Part #
RC0402JR-7W10RL
JLCPCB Part #
C5716962
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS