AC1210JR-079M1L
MFR.Part #
AC1210JR-079M1L
JLCPCB Part #
C728097
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS