RC0402FR-13390KP
MFR.Part #
RC0402FR-13390KP
JLCPCB Part #
C20161282
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS