CRCW040237R4FKTD
MFR.Part #
CRCW040237R4FKTD
JLCPCB Part #
C4240479
Description
-55℃~+155℃ 37.4Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount