RC0402FR-075R62L
MFR.Part #
RC0402FR-075R62L
JLCPCB Part #
C477754
Description
-55℃~+155℃ 5.62Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS