RE0201BRE07221RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE0201BRE07221RL
JLCPCB Part #
C7042092
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS