AC0805FR-7W44K2L
MFR.Part #
AC0805FR-7W44K2L
JLCPCB Part #
C6113960
Description
-55℃~+155℃ 250mW 44.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS