RC0402FR-07464KL
MFR.Part #
RC0402FR-07464KL
JLCPCB Part #
C477740
Description
-55℃~+155℃ 464kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS