KNP400JR-52-33R
MFR.Part #
KNP400JR-52-33R
JLCPCB Part #
C3369254
Description
-40℃~+200℃ 33Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS