MFR2WSFTF52-374K
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-374K
JLCPCB Part #
C1382285
Description
-55℃~+155℃ 2W 374kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS