RC0402FR-073R09L
MFR.Part #
RC0402FR-073R09L
JLCPCB Part #
C477686
Description
-55℃~+155℃ 3.09Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS