AA0201FR-07226RL
MFR.Part #
AA0201FR-07226RL
JLCPCB Part #
C2102185
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS