YC324-FK-0733R2L
MFR.Part #
YC324-FK-0733R2L
JLCPCB Part #
C876933
Package
2012
Description
125mW 33.2Ω 4 8 ±1% ±200ppm/℃ 2012 Resistor Networks, Arrays ROHS