RC0402FR-072R32L
MFR.Part #
RC0402FR-072R32L
JLCPCB Part #
C477646
Description
-55℃~+155℃ 2.32Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS