MFR-25FTE52-536R
MFR.Part #
MFR-25FTE52-536R
JLCPCB Part #
C1371787
Description
-55℃~+155℃ 250mW 536Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS