RN73H1ETTP4372B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP4372B50
JLCPCB Part #
C2534919
Description
-55℃~+155℃ 43.7kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS