SR0805KR-0713KL
MFR.Part #
SR0805KR-0713KL
JLCPCB Part #
C4271858
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13kΩ Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS