RC0402FR-0719R1L
MFR.Part #
RC0402FR-0719R1L
JLCPCB Part #
C477628
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS